Elérhetőségek

Ügyfélszolgálati irodáink az alábbi helyeken várják meglévő és leendő ügyfeleinket:

8900, Zalaegerszeg, Berzsenyi u. 7.    
Telefon/fax: 06-92-311-340    
E-mail: zalaegerszeg@jadranmart.hu    
Nyitva tartás: hétfő - csütörtök: 08.00-16.00  
  péntek: 08.00-13.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8800, Nagykanizsa, Király u. 29.         
Telefonszám: 06-93-325-912    
E-mail: nagykanizsa@jadranmart.hu    
Nyitva tartás: hétfő - csütörtök: 08.00-16.00  
  péntek: 08.00-13.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8360, Keszthely, Kossuth Lajos u. 97.    
Telefon/fax: 06-83-312-655    
E-mail: keszthely@jadranmart.hu    
Nyitva tartás: hétfő: 10.00-16.00  
  kedd - csütörtök: 08.00-16.00  
  péntek: 08.00-13.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8960, Lenti, Templom tér 10.        
Telefon: 06-92-351-018    
E-mail: lenti@jadranmart.hu    
Nyitva tartás:  hétfő: 09.00-12.00  
  kedd: 09.00-16.00  
  szerda: 09.00-16.00  
  csütörtök: 10.00-18.00  
  péntek: 09.00-12.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8790, Zalaszentgrót, Batthyány u. 11.       
Telefon: 06-83-360-140    
E-mail: zalaszentgrot@jadranmart.hu    
Nyitva tartás:  hétfő: -  
  kedd: 11.30-16.00  
  szerda: 08.00-15.00  
  csütörtök: 08.00-13.00  
  péntek: 08.00-12.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8300 Tapolca, Wesselényi u. 2.    
Telefon: 06-87-312-106    
E-mail: tapolca@jadranmart.hu    
Nyitva tartás: hétfő: -  
  kedd: 08.00-16.00  
  szerda: -  
  csütörtök: 08.00-16.00  
  péntek: 08.00-13.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8400 Ajka, Sport u. 3.    
Telefon: 06-88-634-296    
E-mail:ajka@jadranmart.hu    
Nyitvatartás: hétfő: 10.00-12.00 13.00-16.00
  kedd: 08.00-12.00 13.00-16.00
  szerda: 08.00-12.00 13.00-16.00
  csütörtök: 08.00-12.00 13.00-16.00
  péntek: 08.00-12.00  
  szombat, vasárnap: -  
       
8500 Pápa, Fő utca 25.    
Telefon:    
E-mail: papa@jadranmart.hu    
Nyitvatartás: hétfő: 08.00-16.00  
  kedd: 08.00-16.00  
  szerda: 08.00-16.00  
  csütörtök: 08.00-16.00  
  péntek: 08.00-13.00  
  szombat, vasárnap:    

 

                     

 

Útvonaltervezés


Kommunikációs űrlap

Kérjük, adatait pontosan adja meg a sikeres kapcsolatfelvétel érdekében!

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező!


!
!
!

!

!
CAPTCHA

Elérhetőségek

Jadran-Mart Kft.

8900 Zalaegerszeg,
Berzsenyi u. 7.
Telefon: 06-92-311-340
Jadran-Mart Kft. - Magyar